Sık Sorulan Sorular

SİZE NASIL ULAŞABİLİRİM?

Bize en kolay infobuggadesign@gmail.com adresimize e-posta atarak ulaşabilirsiniz.

SİPARİŞ VERMEK İÇİN ÜYE OLMAM GEREKMEKTE MİDİR?

Hayır, üye olmadan da sitemizden sipariş verebilirsin. Siparişinin onaylandığını gösteren ekranda dilersen hesap yaratman için bir seçenek yine yer alacaktır.

SİPARİŞİMİ İPTAL EDEBİLİR MİYİM?

Siparişini kargoya vermediğimiz sürece istediğin zaman iptal edebilirsin. İptal etmek için sipariş takip ekranından siparişini bulup iptal et’e tıklaman yeterli. Eğer, siparişin kargoya verildikten sonra siparişini iptal etmek istersen, iptal sebebin ve sipariş numaran ile birlikte infobuggadesign@gmail.com adresine mail atman yeterli olacak.

SİPARİŞ VERDİM, NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?

Siparişini, üye girişi yapıp profiline girdikten sonra “Siparişlerim” sekmesinden takip edebilirsin ya da sipariş numaran ve siparişi verirken kullandığın emailini kullanarak sipariş takibi sayfamızdan da takip edebilirsin.

NE KADAR KARGO ÜCRETİ ÖDERİM?

Sitemizden yapılan alışverişlerde 100 tl üzeri kargo bizden.

BAŞKA BİRİSİNE HEDİYE GÖNDEREBİLİR MİYİM?

Ne kadar hoş bir jest, bunu tüm kalbimizle destekliyoruz! Ürün “Teslimat Adresi” kısmına hediye göndermek istediğiniz kişinin adresini yazabilirsiniz. Fatura adresi ile teslimat adresi farklı olabilmektedir.

ÜRÜN AYIRMA HİZMETİ SUNULUYOR MU?

Bu diğer müşterilerimiz için adil olmayacağından online mağazamız üzerinden ayırma işlemi yapılamamaktadır.

HANGİ KARGO FİRMALARI İLE ÇALIŞIYORSUNUZ?

Türkiye içi gönderilerimizi Aras Kargo ile yapıyoruz.

Yurtdışı gönderilerimizi PTT ile yapıyoruz.

ÜRÜNÜM NE KADAR ZAMANDA BANA ULAŞIR?

Siparişlerinizi 3  işgünü içerisinde Aras kargoya teslim ediyoruz. Ürün, uzak bölgeler hariç, genel olarak kargoya teslim edildiğinden 1-3 iş günü içerisinde kapınıza ulaşır.

SİPARİŞ VERDİĞİM BİR ÜRÜNÜ NASIL İADE EDERİM VEYA DEĞİŞTİRİRİM?

30 güne kadar değişim yapabilirsiniz. infobuggadesign@gmail.com adresine iade yada değişim talebinizi yollayıp,  ‘’İade Teslimat Adresine ‘’ satın aldığınız ürünü FATURASI ile yollayabilirsiniz.

ONLİNE ALIŞVERİŞTE İADE TESLİMAT ADRESİ NERESİDİR?

İade Adresimiz ; Büyükçiftlik Sok.Varer Apt.Kat:3 Da:8 Nişantaşı İstanbul

İADE İŞLEMİ ÜCRETSİZ MİDİR?

İade kargo ücreti tarafımızdan karşılanmamaktadır.

ELİME GEÇEN ÜRÜN KUSURLU, NE YAPMAM GEREKİYOR?

Nadir olsa da ürününüz farklı nedenlerden zarar görmüş olabilir ama siz panik yapmayın ve sakince kusurlu ürünü bize iletin! Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse paketi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün / ürünler defolu ise belirtilen ‘’iade teslimat adresine’’ ürünü gönderebilirsiniz. Bu durumlarda kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

İADE ETTİĞİM ÜRÜNÜN GERİ ÖDEMESİ NE ZAMAN YAPILIR?

İaden için siparişin sırasında kullandığın ödeme yöntemi üzerinden geri ödeme talimatı veriyoruz. Geri ödemen ödeme yönteminin şartlarına göre farklılık gösterebilir, ortalama 3-10 iş günü içerisinde tamamlanacaktır.

 

HESABIMI TAMAMEN KAPATABİLİR MİYİM?

Bizi üzeceğini göz ardı edersek cevap evet 🙁 Bunun için üye girişi yaptıktan sonra sitenin en üst sağ kısmında bulunan kullanıcı adına tıkladıktan sonra ilgili sayfaya yönlenebilirsin. Karşına çıkan sayfanın alt kısmında “Hesabımı Kapat” düğmesine tıklayarak hesabını kapatabilirsin.

PROFİL BİLGİLERİMİ NASIL GÜNCELLEYEBİLİRİM?

Üye girişi yaptıktan sonra sitenin en üst sağ kısmında bulunan kullanıcı adına tıklayarak tüm bilgilerini güncelleyebilirsin.

FİZİKİ MAĞAZANIZ VAR MI?

www.buggadesign.com bizim ana satış kanalımız. Bunun dışında seçkin tasarım butiklerde ürünlerimiz yer alıyor.

TOPTAN SATIŞINIZ VAR MI?

Tasarımlarımıza ve konseptimize uygun satış noktalarına toptan ürün gönderebiliyoruz. Bu konuda infobuggadesign@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsin.